UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

safari 

UWAGA ze wzgędu na sytację epidemiczną, przenosimy termin safari na rok 2021. Tym razem kierunek Brothers Islands i Złoty Trójkąt.

Termin 31.07.2021 do 07.08.2021 Safari nurkowe to zdecydowanie najlepsza forma uprawiania nurkowania. Ponad 20 nurkowań w ciągu tygodnia, Każde w innej lokalizacji. Nurkujemy w miejscach, gdzie „zwykłe” łodzie, które wypływają z portu na kilka godzin nie są w stanie tam dotrzeć. Dzięki temu poznajemy podwodny świat z dala od tłumu turystów z kurortów. Nasza komfortowa łódź w pełni przystosowana jest do tego typu zadań. Wspaniała obsługa, profesjonalni przewodnicy nurkowi i bardzo smaczne regionalne jedzenie, zapewniają maximum dobrego wypoczynku. To sposób by poznać najlepsze podwodne destynacje Morza Czerwonego.

Adam Wiesiek

Szalenie miło mi poinformować Was że mamy kolejnych profesjonalistów w centrum. Serdeczne gratulacje dla naszych nowomianowanych divemastrów, Adama I Wieśka. W Moby Dicku trzeba sporo z siebie dać żeby osiągnąć ten poziom uprawnień. Co prawda były już dłuższe kursy, ale i tak ten trwał prawie rok. Życzę Wam obu mnóstwo radości, samych sukcesów i spełnienia się w tym niełatwym zawodzie.

 

gw

Zapraszamy do lektury artykułu w GW

Mariusz

Miło nam oznajmić iż do naszej kadry dołączył kolejny divemaster. Gratulacje dla Mariusza. Zyczymy mu dalszych sukcesów w jego nurkowej karierze.

Ekipa Moby Dicka

Malediwy - Podwodny Raj_10

Zapraszamy na krótką impresję filmową z naszej wyprawy na Malediwy

zoo

Pragniemy poinformować Was, że jesteśmy oficjalnym opiekunem rekinów w Płockim Zoo

Wywiad Radiowy w KRDP FM 104,3

Wszystkich, którzy chcieli by posłuchać o najbliższym kursie nurkowania i nie tylko, zapraszamy do wysłuchania wywiadu radiowego ze mną w środę 14.02.2018 KRDP FM 104,3 o 13:10 i powtórka o 22:30. Oczywiście można też odsłuchać wywiadu w dowolnym czasie na sronie internetowej KRDP FM

Pozdrawiam Robert

Zapraszam do zapoznania się z dziełem Agatki. Zapewniam że nie będziecie żałowali. Dzieło powstało podczas naszej czerwcowej wyprawy do Safagi i bardzo trafnie z humorem tę wyprawę opisuje.

Film z nurkowan na Yukatanie - MeksykDzięki ogromnej życzliwości Pawła mamy przyjemność zaprezentować Wam jego ostatnie filmowe dzieło z naszych z nurkowań na Yukatanie w cenotach. Podziękowania za jego ogromne zaangażowanie w życie naszego Centrum Nurkowego MOBY DICK i całej ekipie za dzielne aktorstwo na planie.

Nasz udział w programie TV Miło nam poinformować iż mieliśmy możliwość wzięcia udziału w kolejnym odcinku Poszukiwaczy Historii. Tym razem poszukiwania odbywały się na dnie Przekopu Wisły w Mikoszewie. Znaleziska to cztery mausery, dwa bagnety, jeden panzerfaust i mnóstwo amunicji artyleryjskiej różnego kalibru.

Film z naszego ostatniego SafariPaweł jesteś WIELKI, serdeczne dzięki! Film znajdziecie pod linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=L_i7RNR2yaI

Centrum Nurkowe MOBY DICK

Al. Jachowicza 44 (z tyłu budynku), 09-402 Płock
tel.: (+24) 365 92 20

Dyżurujemy:
od poniedziałku do piątku
w godz: 13.00 - 15.00

Robert Błaszczyk
tel. 500 207 547
robertbl@plocman.pl

fb     yt
Logo
Logo
Logo
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2017 MobyDick - Centurm Nurkowe | Realizacja: Hedea.pl