UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Termin nowego kursu nurkowego dla początkujących

Terminy kursów ustalamy indywidualnie.

 Masz pytania? pisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dzwoń: 500 207 547

 

Odpowiemy na Wasze pytania, Ustalimy daty i godz spotkań teoretycznych i zajęć  basenowych. Końcową III część kursu "wody otwarte" realizujemy w systemie wyjazdowym w wodach ciepłych np w Egipcie podczas naszych klubowych wypraw nurkowych.

Gorąco namawiamy do wzięcia udziału w Nowej Przygodzie.

Ucz się od najlepszych.

Kurs OWD przeznaczony jest dla osób początkujących, które chcących rozpocząć podwodną przygodę. Szkolenie pozwoli zapoznać się ze sprzętem nurkowym i jego obsługą a także poznać najważniejsze zasady i procedury związane z nurkowaniem. Ukończenie kursu gwarantuje otrzymanie uznawanego na całym świecie certyfikatu Open Water Diver SSI który uprawnia do nurkowania z partnerem na głębokości 18m. Kadra kursu ma na swoim kącie tysiące godzin spędzonych pod wodą. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w krótkim czasie przekaże Ci całą niezbędną wiedzę i umiejętności niezbędne do stania się nurkiem.

Aby rozpocząć szkolenie nie potrzeba szczególnych umiejętności. Wystarczą chęci, uśmiech na twarzy i pozytywne nastawienie.  Kurs jest nie tylko nauką nurkowania, ale także życiową przygodą umożliwiającą poznanie fantastycznych ludzi i zdobycie przyjaźni na całe życie!

Termin nowego kursu nurkowego dla początkującychTermin nowego kursu nurkowego dla początkującychTermin nowego kursu nurkowego dla początkującychNury na Marsa_10Nury na Marsa_1Nury na Marsa_3Nury na Marsa_2Nury na Marsa_6Nury na Marsa_9Nury na Marsa_7Red Sea_1Red Sea_4Red Sea_1Malediwy - Podwodny Raj_1Malediwy - Podwodny Raj_1

Centrum Nurkowe MOBY DICK

Al. Jachowicza 44 (z tyłu budynku), 09-402 Płock
tel.: (+24) 365 92 20

Dyżurujemy:
od poniedziałku do piątku
w godz: 13.00 - 15.00

Robert Błaszczyk
tel. 500 207 547
robertbl@plocman.pl

fb     yt
Logo
Logo
Logo
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2017 MobyDick - Centurm Nurkowe | Realizacja: Hedea.pl