UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Wreck Safari _1

W sierpniu 2024r organizujemy safari nurkowe na M. Czerwonym kierunek złoty trójkąt. Trasa bardzo ciekawa i urozmaicona. Będą bajeczne rafy, chyba najładniejsze na M. Czerwonym. Może zwidzimy jakiś fajny wraczek. Mamy też nadziej, że spotkamy duże zwierzęta morskie: żółwie, delfiny i rekiny...

Safari nurkowe to zdecydowanie najlepsza forma uprawiania nurkowania. Ponad 20 nurkowań w ciągu tygodnia, Każde w innej lokalizacji. Nurkujemy w miejscach, gdzie „zwykłe” łodzie, które wypływają z portu na kilka godzin nie są w stanie tam dotrzeć. Dzięki temu poznajemy podwodny świat z dala od tłumu turystów z kurortów. Nasza komfortowa łódź w pełni przystosowana jest do tego typu zadań. Wspaniała obsługa, profesjonalni przewodnicy nurkowi i bardzo smaczne regionalne jedzenie, zapewniają maximum dobrego wypoczynku. To sposób by poznać najlepsze podwodne destynacje Morza Czerwonego.

Gwarantujemy wspaniałe nurki i super atmosferę. Oczywiście zapewniamy też maksymalny komfort i najwyższy poziom bezpieczeństwa. Trasa tego safari jest bardzo urozmaicona i ekscytująca. Stopień trudności od nurków początkujących do średnio zaawansowanych. Łódź sprawdzona przez nas wielokrotnie, na prawdę jest super. Wygodne klimatyzowane kabiny na trzech pokładach, przestronne salony i pokłady. Wyśmienite posiłki i miła i uczynna załoga sprawią nasz wypoczynek jeszcze przyjemniejszym. Profesjonalni przewodnicy nurkowi będą jak zwykle dbali o nasze bezpieczeństwo i zadowolenie z nurków.

Trasa złoty trójkąt to bardzo urozmaicona i ekscytująca wyprawa. 

Rozpoczynamy safari w porcie - Marsa Alam lub Hurghady /opcjonalnie/.

Cuda Podwodnego Świata: Trasa Złoty Trójkąt na Morzu Czerwonym. Podwodny świat Morza Czerwonego od zawsze fascynował nurków swoją różnorodnością i pięknem. Trasa złoty trójkąt, czyli trio rajskich miejsc nurkowych – Brothers,  Daedalus i Elphinstone, to prawdziwe klejnoty w koronie tego regionu. Rafa Big Brothers: Mieszanka Wraków i RekinówNa Big Brothers historia i natura splatają się w hipnotyzujący taniec. Dwa wraki, Numidia i Aida, przyciągają nurków nie tylko swoją tragiczną historią, ale i koronami miękkich koralowców, które je okrywają. W otoczeniu raf pełnych barw, woda tętni życiem – mant, rekinów młotów i pelagicznych ryb, które wykorzystują bogate prądy morskie.Rafa Daedalus: Niezakłócony Ekosystem
Daedalus , chociaż mniej znany niż jego sławni sąsiedzi, wcale nie ustępuje im pięknem. To miejsce, gdzie można podziwiać dziewicze korale i napotkać na żarłacze białopłetwe oraz rekiny młoty w otoczeniu raf, gdzie cuda zmysły nasze zaskoczą. Czyste ściany rafy zapewniają doskonałą scenę, dla tych podwodnych aktorów, gdzie życie się zlewa w jedną całość. Korale błyszczą, ryby tańczą w rytm fal morskich, magia oceanu w każdym ruchu, w każdym spojrzeniu w tę dźwięczną przestrzeń. Rafa Elphinstone: Podwodna Arena ŻyciaElphinstone to majestatyczna rafa, która staje się areną dla delfinów, barakud i oceanicznych żarłaczy białopłetwych. Jest to miejsce, gdzie można poczuć prawdziwy dreszcz podwodnej przygody, obserwując życie morskie w pełnej okazałości.Wrak Aidy i Numidii: Podwodne Pomniki HistoriiAida i Numidia, dwa wraki, które spoczywają na stokach Wyspy Wielkiego Brata, stanowią podwodne pomniki odwagi i dramatu morskiego. Rozbiórka na rafie przekształciła je w artystyczne dzieła, pełne życia morskiego, które teraz w nich rezyduje.

Wyspa Little Brother: Bujne ściany koralowe i życie morskie

Little Brother to miejsce, które każdy nurek powinien odwiedzić przynajmniej raz w życiu. Przebogate ściany koralowe i gorgonie stanowią tło dla życia morskiego, takiego jak żarłacze jedwabiste czy pomarańczowogrzbiete. Każdy zakamarek tej wyspy kryje nowe odkrycia. Nurkowie zanurzają się w tej krainie piękna, żarłacze, majestatycznie krążą wokół, w błysku złota. Podsumowując, trasa BDE jest niczym pudełko pełne podwodnych skarbów. Od wraków po bogate rafy, od tajemniczych rekinów po kolorowe ławice ryb – każdy nurek znajdzie tu coś dla siebie. Czy jesteście gotowi zanurkować w to marzenie? Morze Czerwone czeka z otwartymi ramionami. W oceanicznych objęciach, gdzie marzenia się spełnią, jak w opowieściach książkowych.

 Termin: 10.08 do 17.08.2024 To jeden z najlepszych okresów na nurkowania w M. Czerwonym, z noclegiem na luksusowej łodzi. Woda cieplutka – ok 30 st C - 33 st.C, niesamowicie czysta – widoczność przekracza nawet 50m. Sierpień to również najspokojniejszy miesiąc na morzu. Nie powinno więc wiać, bujać. Mimo lata odczuwalna temperatura powietrza jest idealna, głównie za sprawą morskiej bryzy. Jednym słowem idealny termin, adekwatny do naszych planów.

Wylot z Warszawy do Marsa Alam /nr i godziny podamy na wiosnę wraz z ceną/

Bagaż 20 kg + 5 kg podręczny

Na lotnisku do odprawy musimy być na dwie godziny przed planowanym wylotem !!!

 Cena biletu: 2180pln. Opłatę za bilet prosimy wpłacać na konto z dopiskiem "Safari 24":

Biuro Podróży DIVE TOUR
Dagmara Stychno

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.divetour.pl

44-194 Knurów ul.Stefana Batorego 3/F
NIP: 969-093-67-86; Regon: 241277031

Santander Bank: 04 1090 2008 0000 0001 2325 4527

 Cena:

Miejsce w kajucie twin down 1180 EUR osoba
Miejsce w kajucie seaview 1290 EUR osoba

W związku z licxznymi zapytaniami informujemy iż cena jest jednakowa dla osób nurkujących jak i nie nurkujacych.

Cena charteru obejmuje: transfer z lotniska do portu i z powrotem, safari na łodzi 6 dni, zakwaterowanie w kajutach dwuosobowych 7 nocy (ostatnia może być w hotelu), "nieograniczone" nurkowanie (zazwyczaj 3 - 4 zanurzeń dziennie, w ostatnim dniu 2-3 zanurzenia), 12 litrowe butle, balast & pas balastowy/. Pełne wyżywienie, napoje bezalkoholowe (woda, herbata, kawa, Cola, Sprite), opieka instruktora i 3-4 przewodników nurkowych.

Cena charteru nie obejmuje: przelotu, oraz wizy- 25 USD, Dopłaty paliwowej 80€ , Reef Protection 12€,  napojów alkoholowych, sprzętu nurkowego, napiwków dla załogi i przewodników nurkowych, opłata środowiskowa i portowa około 165 euro,  ubezpieczenia turystycznego i nurkowego, dopłaty do butli 15 litrowych. NITROX EAN 32 dla posiadających uprawnienia 5 euro/12 litrów, lub 70 euro za tydzień./ podczas safari istnieje możliwość ukończenia kursu nitroksowego lub innego dowolnego, no poza podlodowym oczywiście :). Tipy dla załogi 80 euro

Ubezpieczenie: Wg polskiego prawa wszyscy uczestnicy imprezy powinni być ubezpieczeni. Proponuje ubezpieczenie KL, NW, oraz nurkowe DAN lub inne o podobnym profilu nurkowym. Oba ubezpieczenia są obowiązkowe!

Dodatkowe wymagania:
kpl sprzęt nurkowy z komputerem włącznie, licencja nurkowa, dive log, bojka+szpulka, latarka, paszport ważny minimum 6 miesięcy.

Łódź MY Hero zalicza się do platinium class 4 pokłady, jadalnia, salon, bar na górnym pokładzie, dwa przestronne leżaki z leżakami, stoły 12 klimatyzowanych kajut z łazienkami
2 salony AC z TV, DVD, bezpłatnym WiFi i systemem nagłośnienia.
Dobre jedzenie, przyjazna załoga dobrze wyszkolona do nurkowania.
Długość łodzi 38 m, 8,5 szer

Napędzają ją dwa silniki Man po 1150 km

Do dyspozycji nurków dwie łodzie typu zodiak

Prądu dostarczają dwa agregaty, a do napełnienia naszych butli służyć będą dwa kompresory.

Oczywiście łódź jest też wyposażona w środki ratunkowe od kamizelek osobistych po dwie tratwy pneumatyczne po 26 osób każda.


Należy pamiętać, że łódź to nie hotel. W hotelu gdy coś się popsuje w pokoju zamienią nam po prostu pokój. Gdy łódź ulegnie awarii może nastąpić zmiana całej łodzi na inną. Organizator informuje również iż proponowana trasa może ulec pewnym modyfikacją z uwagi na panujące aktualnie warunki w trosce o bezpieczeństwo uczestników.

Potwierdzeniem uczestnictwa jest wpłata 500 euro I raty / z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc liczy się kolejność rezerwacji potwierdzona wpłatą I raty/ Resztę należności należy wpłacić do 10maja!

WAŻNOŚĆ PASZPORTU - CO NAJMNIEJ 6 MIESIĘCY !!!!!!!!!!!!

Zapraszamy do obejrzenie filmów z naszych poprzednich safari, kliknij link:

https://www.youtube.com/watch?v=3En_XDwYRSE

https://www.youtube.com/watch?v=mS_OGbngQ5c

Głównym organizatorem safari jest Egyptian Cruising Company. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany łodzi na porównywalną klasę.

Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty turystyczno - handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Safari 2021 - super sprawa_10Safari 2021 - super sprawa_1Safari 2021 - super sprawa_1Safari 2021 - super sprawa_2Safari 2021 - super sprawa_1Safari 2021 - super sprawa_3Safari 2021 - super sprawa_4Safari 2021 - super sprawa_3Safari 2021 - super sprawa_10Safari 2021 - super sprawa_5Safari 2021 - super sprawa_5Safari 2021 - super sprawa_5Safari 2021 - super sprawa_6Safari 2021 - super sprawa_6Safari 2021 - super sprawa_9HeroSafari NurkoweSafari NurkoweSafari NurkoweSafari NurkoweSafari NurkoweSafari NurkoweSafari NurkoweSafari NurkoweSafari NurkoweSafari NurkoweSafari NurkoweSafari Nurkowe

Centrum Nurkowe MOBY DICK

Robert Błaszczyk
tel. 500 207 547
robertbl@plocman.pl

fb     yt
Logo
Logo
Logo
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2017 MobyDick - Centurm Nurkowe | Realizacja: Hedea.pl