UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Wreck Safari _1

W sierpniu 2023r organizujemy safari nurkowe na M. Czerwonym kierunek dalekie południe St Johns. Trasa bardzo ciekawa i urozmaicona. Będą bajeczne rafy, chyba najładniejsze na M. Czerwonym. Może zwidzimy jakiś fajny wraczek. Mamy też nadziej, że spotkamy duże zwierzęta morskie: żółwie, delfiny i rekiny...

Termin 05.08.2023 do 12.08.2023 Safari nurkowe to zdecydowanie najlepsza forma uprawiania nurkowania. Ponad 20 nurkowań w ciągu tygodnia, Każde w innej lokalizacji. Nurkujemy w miejscach, gdzie „zwykłe” łodzie, które wypływają z portu na kilka godzin nie są w stanie tam dotrzeć. Dzięki temu poznajemy podwodny świat z dala od tłumu turystów z kurortów. Nasza komfortowa łódź w pełni przystosowana jest do tego typu zadań. Wspaniała obsługa, profesjonalni przewodnicy nurkowi i bardzo smaczne regionalne jedzenie, zapewniają maximum dobrego wypoczynku. To sposób by poznać najlepsze podwodne destynacje Morza Czerwonego.

Gwarantujemy wspaniałe nurki i super atmosferę. Oczywiście zapewniamy też maksymalny komfort i najwyższy poziom bezpieczeństwa. Trasa tego safari jest bardzo urozmaicona i ekscytująca. Stopień trudności od nurków początkujących do średnio zaawansowanych. Łódź sprawdzona przez nas wielokrotnie, na prawdę jest super. Wygodne klimatyzowane kabiny na trzech pokładach, przestronne salony i pokłady. Wyśmienite posiłki i miła i uczynna załoga sprawią nasz wypoczynek jeszcze przyjemniejszym. Profesjonalni przewodnicy nurkowi będą jak zwykle dbali o nasze bezpieczeństwo i zadowolenie z nurków.

Trasa południowa to bardzo urozmaicona i ekscytująca wyprawa. 

Rozpoczynamy safari w porcie - Marsa Alam. Z tego miejsca wyruszamy w rejs, przekraczając Zwrotnik Raka i docierając do raf położonych w pobliżu granicy egipsko-sudańskiej. Rafy Świętego Jana obejmują formy niespotykane w centralnej i północnej części Morza Czerwonego przyjmujące postać cokołów wznoszących się do powierzchni z głębokości 20-25 metrów, poprzecinanych korytarzami i tunelami otwierającymi się w laguny i koralowe ogrody. Jedną z takich raf jest przepiękna Um el Khararim. Na innych miejscach nurkowych, takich jak Gotta Kibir, Habili Ali czy Small Habili będziemy nurkowali nie osiągając głęboko położonego dna. Popłyniemy w toni, pchani łagodnym prądem, wzdłuż wspaniałych, bogato porośniętych ścianach. To właśnie tutaj najczęściej spotyka się rekiny białopłetwe i szare rekiny rafowe. Wszystkie miejsca nurkowe cechuje bogactwo życia i doskonały stan rafy związany z niewielkim, ciągle, obciążeniem turystycznym tego rejonu. Nie rozczarują nas też nurkowania nocne, podczas których spotyka się hiszpańskie tancerki, najeżki, płaszczki i mureny.

To przygoda która na długo pozostanie w naszej pamięci. Chyba większość z nas nurków, marzy o kilkudniowej eskapadzie luksusową łodzią safari, z intensywnym nurkowaniem na najciekawszych oraz mało znanych rafach koralowych i wrakach. Nie zabraknie również dużych zwierząt morskich. Spotkania pod wodą z delfinami, żółwiami, dostojnymi napoleonami czy przyprawiające o dreszcz emocji nurkowanie z rekinami.

Termin: 05.08 do 12.08.2023 To jeden z najlepszych okresów na nurkowania w M. Czerwonym, z noclegiem na luksusowej łodzi. Woda cieplutka – ok 30 st C, niesamowicie czysta – widoczność przekracza nawet 50m. Sierpień to również najspokojniejszy miesiąc na morzu. Nie powinno więc wiać, bujać. Mimo lata odczuwalna temperatura powietrza jest idealna, głównie za sprawą morskiej bryzy. Jednym słowem idealny termin, adekwatny do naszych planów.

Wylot z Warszawy do Marsa Alam

Cena biletu 2320pln. Kwotę za bilet prosimy wplacić na konto Biura podróży DIVE TOUR koniecznie z dopiskiem Marsa Alam 23 oraz z nazwiskiem dla kogo jest bilet.

Biuro Podróży DIVE TOUR
Dagmara Stychno

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.divetour.pl
Tel/fax: +48 32 235-33-12
Mobile: +48 606-960-153
44-194 Knurów ul.Stefana Batorego 3/F
NIP: 969-093-67-86; Regon: 241277031

Santander Bank: 04 1090 2008 0000 0001 2325 4527

Uwaga: Prosimy o nie kontaktowanie się bezpośrednio z panią Dagmarą. Wszelkie zapytania proszę kierować bezpośrednio do mnie.

 

 

Cena:

Miejsce w kajucie twin down 1160 EUR osoba
Miejsce w kajucie seaview 1260 EUR osoba

W związku z licxznymi zapytaniami informujemy iż cena jest jednakowa dla osób nurkujących jak i nie nurkujacych.

Cena charteru obejmuje: transfer z lotniska do portu i z powrotem, safari na łodzi 6 dni, zakwaterowanie w kajutach dwuosobowych 7 nocy (ostatnia może być w hotelu), "nieograniczone" nurkowanie (zazwyczaj 3 - 4 zanurzeń dziennie, w ostatnim dniu 2-3 zanurzenia), 12 litrowe butle, balast & pas balastowy/. Pełne wyżywienie, napoje bezalkoholowe (woda, herbata, kawa, Cola, Sprite), opieka instruktora i 2 przewodników nurkowych. Oczywiście dla zainteresowanych możliwe są nurkowania techniczne. W tym celu prosimy o kontakt osobisty.

Cena charteru nie obejmuje: przelotu, oraz wizy- 25 USD, Dopłaty paliwowej 80€ , Reef Protection 12€, oraz wstępu do parku narodowego 75 euro, napojów alkoholowych, sprzętu nurkowego, napiwków dla załogi i przewodników nurkowych, Niestety doszła nowa opłata za nurkowanie 10 euro dziennie czyli 60 euro za tydzień,  ubezpieczenia turystycznego i nurkowego, dopłaty do butli 15 litrowych – 35 EUR/tydzień. NITROX EAN 32 dla posiadających uprawnienia 5 euro/12 litrów, / podczas safari istnieje możliwość ukończenia kursu nitroksowego lub innego dowolnego, no poza podlodowym oczywiście :). Tipy dla załogi 80 euro

Ubezpieczenie: Wg polskiego prawa wszyscy uczestnicy imprezy powinni być ubezpieczeni. Proponuje ubezpieczenie KL, NW, oraz nurkowe DAN lub inne o podobnym profilu nurkowym. Oba ubezpieczenia są obowiązkowe!

Dodatkowe wymagania:
kpl sprzęt nurkowy z komputerem włącznie, licencja nurkowa, dive log, bojka+szpulka, latarka, paszport ważny minimum 6 miesięcy.

Łódź MY Hero zalicza się do platinium class 4 pokłady, jadalnia, salon, bar na górnym pokładzie, dwa przestronne leżaki z leżakami, stoły 12 klimatyzowanych kajut z łazienkami
2 salony AC z TV, DVD, bezpłatnym WiFi i systemem nagłośnienia.
Dobre jedzenie, przyjazna załoga dobrze wyszkolona do nurkowania.
Długość łodzi 38 m, 8,5 szer

Napędzają ją dwa silniki Man po 1150 km

Do dyspozycji nurków dwie łodzie typu zodiak

Prądu dostarczają dwa agregaty, a do napełnienia naszych butli służyć będą dwa kompresory.

Oczywiście łódź jest też wyposażona w środki ratunkowe od kamizelek osobistych po dwie tratwy pneumatyczne po 26 osób każda.


Należy pamiętać, że łódź to nie hotel. W hotelu gdy coś się popsuje w pokoju zamienią nam po prostu pokój. Gdy łódź ulegnie awarii może nastąpić zmiana całej łodzi na inną. Organizator informuje również iż proponowana trasa może ulec pewnym modyfikacją z uwagi na panujące aktualnie warunki w trosce o bezpieczeństwo uczestników.

Potwierdzeniem uczestnictwa jest wpłata 500 euro I raty / z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc liczy się kolejność rezerwacji potwierdzona wpłatą I raty/ Resztę należności należy wpłacić do 10 czerwca!

WAŻNOŚĆ PASZPORTU - CO NAJMNIEJ 6 MIESIĘCY !!!!!!!!!!!!

Zapraszamy do obejrzenie filmów z naszych poprzednich safari, kliknij link:

https://www.youtube.com/watch?v=3En_XDwYRSE

https://www.youtube.com/watch?v=mS_OGbngQ5c

Głównym organizatorem safari jest Egyptian Cruising Company. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany łodzi na porównywalną klasę.

Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty turystyczno - handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Safari 2021 - super sprawa_10Safari 2021 - super sprawa_1Safari 2021 - super sprawa_1Safari 2021 - super sprawa_2Safari 2021 - super sprawa_1Safari 2021 - super sprawa_3Safari 2021 - super sprawa_4Safari 2021 - super sprawa_3Safari 2021 - super sprawa_10Safari 2021 - super sprawa_5Safari 2021 - super sprawa_5Safari 2021 - super sprawa_5Safari 2021 - super sprawa_6Safari 2021 - super sprawa_6Safari 2021 - super sprawa_9HeroSafari NurkoweSafari NurkoweSafari NurkoweSafari NurkoweSafari NurkoweSafari NurkoweSafari NurkoweSafari NurkoweSafari NurkoweSafari NurkoweSafari NurkoweSafari Nurkowe

Centrum Nurkowe MOBY DICK

Robert Błaszczyk
tel. 500 207 547
robertbl@plocman.pl

fb     yt
Logo
Logo
Logo
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2017 MobyDick - Centurm Nurkowe | Realizacja: Hedea.pl