UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

2021

W sierpniu 2022r organizujemy safari nurkowe na M. Czerwonym kierunek północ. Trasa bardzo ciekawa i urozmaicona. Będą bajeczne rafy i super wraki. Mamy też nadziej, że spotkamy duże zwierzęta morskie: żółwie, delfiny i rekiny...

Termin 30.07.2022 do 06.08.2022 Safari nurkowe to zdecydowanie najlepsza forma uprawiania nurkowania. Ponad 20 nurkowań w ciągu tygodnia, Każde w innej lokalizacji. Nurkujemy w miejscach, gdzie „zwykłe” łodzie, które wypływają z portu na kilka godzin nie są w stanie tam dotrzeć. Dzięki temu poznajemy podwodny świat z dala od tłumu turystów z kurortów. Nasza komfortowa łódź w pełni przystosowana jest do tego typu zadań. Wspaniała obsługa, profesjonalni przewodnicy nurkowi i bardzo smaczne regionalne jedzenie, zapewniają maximum dobrego wypoczynku. To sposób by poznać najlepsze podwodne destynacje Morza Czerwonego.

Gwarantujemy wspaniałe nurki i super atmosferę. Oczywiście zapewniamy też maksymalny komfort i najwyższy poziom bezpieczeństwa. Trasa tego safari jest bardzo urozmaicona i ekscytująca. Stopień trudności od nurków początkujących do średnio zaawansowanych. Łódź sprawdzona przez nas wielokrotnie, na prawdę jest super. Wygodne klimatyzowane kabiny na trzech pokładach, przestronne salony i pokłady. Wyśmienite posiłki i miła i uczynna załoga sprawią nasz wypoczynek jeszcze przyjemniejszym. Profesjonalni przewodnicy nurkowi będą jak zwykle dbali o nasze bezpieczeństwo i zadowolenie z nurków.

Trasa Północna to bardzo urozmaicona i ekscytująca wyprawa. Obowiązkowym punktem w trakcie safari będzie "Stalowa Rafa" /Abu Nuhas/ z wrakami: Giannis D, Carnatic, Chrisoula K, Kimon M. Nie ominiemy również "Kablowca". Sam wrak średnio atrakcyjny z uwagi na bardzo długi czas jaki minął od jego zatonięcia, ale rafa wokół niego i mnóstwo ławic przecudnie kolorowych ryb. Miejsce to zawsze wywiera na mnie ogromne wrażenie. Istny podwodny raj. W tym miejscu pasjonaci fotografii podwodnej będą wniebowzięci. Odwiedzimy również wrak Thistlegorm. Zdecydowanie najciekawszy i najładniejszy wrak Morza Czerwonego. Spenetrujemy jego ładownie pełne pojazdów wojskowych, motocykli i innego wyposażenia wojskowego. Niezapomniane przeżycia dostarczy nam nurkowanie nocna na tym wraku. Następnie odwiedzimy rafy Ras Mochamed – Shark & Yolada Reef. W wielu przewodnikach miejsce to jest uznawane za jedno z dziesięciu najpiękniejszych na świecie. Sześć dni nurkowych po cztery nurkowania dziennie. To przygoda która na długo pozostanie w naszej pamięci. Chyba większość z nas nurków, marzy o kilkudniowej eskapadzie luksusową łodzią safari, z intensywnym nurkowaniem na najciekawszych oraz mało znanych rafach koralowych i wrakach. Nie zabraknie również dużych zwierząt morskich. Spotkania pod wodą z delfinami, żółwiami, dostojnymi napoleonami czy przyprawiające o dreszcz emocji nurkowanie z rekinami.

Termin: 30.07.2021  do 06.08.2022 To jeden z najlepszych okresów na nurkowania w M. Czerwonym, z noclegiem na luksusowej łodzi. Woda cieplutka – ok 30 st C, niesamowicie czysta – widoczność przekracza nawet 50m. Sierpień to również najspokojniejszy miesiąc na morzu. Nie powinno więc wiać, bujać. Mimo lata odczuwalna temperatura powietrza jest idealna, głównie za sprawą morskiej bryzy. Jednym słowem idealny termin, adekwatny do naszych planów.

Wylot z Warszawy: 30.07.2022

Powrót: 06.08.2022

UWAGA: Wpłatę za bilety lot w kwocie 1950pln /niestety bilety mają cenę stale ulegającą zmianie/ proszę dokonać do Biura Dive Tour Pani Dagmara Stychno z dopiskiem: bilet lot Marsa Alam 30.07.2022 do 06.08.22

Dane do przelewu: Biuro Podróży DIVE TOUR
Dagmara Stychno
44-194 Knurów ul.Stefana Batorego 3/F
NIP: 969-093-67-86; Regon: 241277031
Lokalizacja biura:
44-194 Knurów ul.Szpitalna 23A
Konto bankowe :

Santander Bank: 04 1090 2008 0000 0001 2325 4527

Prezydent Miasta Knurów Ewidencja działalności gospodarczej Dagmara Stychno - nr 6830/2006

Na 24 godziny przed datą wylotu otrzymamy potwierdzenie godziny odlotu!!!

Cena:

Miejsce w kajucie twin down 960 EUR osoba
Miejsce w kajucie seaview 1060 EUR osoba

Cena charteru obejmuje: transfer z lotniska do portu i z powrotem, safari na łodzi 6 dni, zakwaterowanie w kajutach dwuosobowych 7 nocy (ostatnia może być w hotelu), "nieograniczone" nurkowanie (zazwyczaj 3 - 4 zanurzeń dziennie, w ostatnim dniu 2-3 zanurzenia), 12 litrowe butle, balast & pas balastowy/. Pełne wyżywienie, napoje bezalkoholowe (woda, herbata, kawa, Cola, Sprite), opieka instruktora i 2 przewodników nurkowych. Oczywiście dla zainteresowanych możliwe są nurkowania techniczne. W tym celu prosimy o kontakt osobisty.

Cena charteru nie obejmuje: przelotu, oraz wizy- 25 USD, Dopłaty paliwowej 80€ /o ile nie zmieni się cena paliwa w Egipcie, w ubiegłym roku kilkakrotnie drożało niestety/, Reef Protection 12€, oraz wstępu do parku narodowego 50 euro, napojów alkoholowych, sprzętu nurkowego, napiwków dla załogi i przewodników nurkowych, Niestety doszła nowa opłata za nurkowanie 10 euro dziennie czyli 60 euro za tydzień,  ubezpieczenia turystycznego i nurkowego, dopłaty do butli 15 litrowych – 35 EUR/tydzień. NITROX EAN 32 dla posiadających uprawnienia 5 euro/12 litrów, / podczas safari istnieje możliwość ukończenia kursu nitroksowego lub innego dowolnego, no poza podlodowym oczywiście :)

Ubezpieczenie: Wg polskiego prawa wszyscy uczestnicy imprezy powinni być ubezpieczeni. Proponuje ubezpieczenie KL, NW, oraz nurkowe DAN lub inne o podobnym profilu nurkowym. Oba ubezpieczenia są obowiązkowe!

Dodatkowe wymagania:
kpl sprzęt nurkowy z komputerem włącznie, licencja nurkowa, dive log, bojka+szpulka, latarka, paszport ważny minimum 6 miesięcy.

Łódź MY Hero zalicza się do platinium class 4 pokłady, jadalnia, salon, bar na górnym pokładzie, dwa przestronne leżaki z leżakami, stoły 12 klimatyzowanych kajut z łazienkami
2 salony AC z TV, DVD, bezpłatnym WiFi i systemem nagłośnienia.
Dobre jedzenie, przyjazna załoga dobrze wyszkolona do nurkowania.
Długość łodzi 38 m, 8,5 szer

Napędzają ją dwa silniki Man po 1150 km

Do dyspozycji nurków dwie łodzie typu zodiak

Prądu dostarczają dwa agregaty, a do napełnienia naszych butli służyć będą dwa kompresory.

Oczywiście łódź jest też wyposażona w środki ratunkowe od kamizelek osobistych po dwie tratwy pneumatyczne po 26 osób każda.


Należy pamiętać, że łódź to nie hotel. W hotelu gdy coś się popsuje w pokoju zamienią nam po prostu pokój. Gdy łódź ulegnie awarii może nastąpić zmiana całej łodzi na inną. Organizator informuje również iż proponowana trasa może ulec pewnym modyfikacją z uwagi na panujące aktualnie warunki w trosce o bezpieczeństwo uczestników.

Potwierdzeniem uczestnictwa jest wpłata 500 euro I raty / z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc liczy się kolejność rezerwacji potwierdzona wpłatą I raty/ Resztę należności należy wpłacić do 10 czerwca!

WAŻNOŚĆ PASZPORTU - CO NAJMNIEJ 6 MIESIĘCY !!!!!!!!!!!!

Zapraszamy do obejrzenie filmów z naszych poprzednich safari, kliknij link:

https://www.youtube.com/watch?v=mS_OGbngQ5c

Głównym organizatorem safari jest Egyptian Cruising Company. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany łodzi na porównywalną klasę.

Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty turystyczno - handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Safari 2021 - super sprawa_10Safari 2021 - super sprawa_1Safari 2021 - super sprawa_1Safari 2021 - super sprawa_2Safari 2021 - super sprawa_1Safari 2021 - super sprawa_3Safari 2021 - super sprawa_4Safari 2021 - super sprawa_3Safari 2021 - super sprawa_10Safari 2021 - super sprawa_5Safari 2021 - super sprawa_5Safari 2021 - super sprawa_5Safari 2021 - super sprawa_6Safari 2021 - super sprawa_6Safari 2021 - super sprawa_9HeroSafari NurkoweSafari NurkoweSafari NurkoweSafari NurkoweSafari NurkoweSafari NurkoweSafari NurkoweSafari NurkoweSafari NurkoweSafari NurkoweSafari NurkoweSafari Nurkowe

Centrum Nurkowe MOBY DICK

Al. Jachowicza 44 (z tyłu budynku), 09-402 Płock
tel.: (+24) 365 92 20

Dyżurujemy:
od poniedziałku do piątku
w godz: 13.00 - 15.00

Robert Błaszczyk
tel. 500 207 547
robertbl@plocman.pl

fb     yt
Logo
Logo
Logo
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2017 MobyDick - Centurm Nurkowe | Realizacja: Hedea.pl