UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Nasze Centrum Nurkowe MOBY DICK zajmuje się szkoleniami na wszystkie stopnie nurkowe, włącznie z nurkowaniem technicznym, organizowaniem wypraw w kraju jak i w najdalsze zakątki globu. Moimi ulubionymi miejscami nurkowymi są wraki Bałtyku, a na świecie M. Czerwone, w szczególności okolice m. Dahab w Egipcie, z kultowym Blue Hole, Canionem i niepowtarzalną atmosferą. Na szczęście jako miejsce turystyczne został odkryty przez zwykłych podróżników; hippies i backpackerów. Dzięki temu ma zupełnie inny charakter niż olbrzymie bezosobowe ośrodki turystyczne jak np. Sharm el Sheikh czy Hurghada.

W klubie zrzeszamy wielu ludzi o różnych profesjach, charakterach i odmiennych osobowościach, ale o wspólnej pasji. Organizujemy wyprawy nurkowe, wspólne imprezy oraz uczestniczymy w wielu ciekawych i interesujących szkoleniach. Można do Nas zawsze wpaść na przysłowiową kawę i porozmawiać nie tylko o nurkowaniu. Tu tworzą się nowe znajomości i przyjaźnie, niejednokrotnie wykraczające poza ramy klubu. Jednocześnie nie jesteśmy zamkniętą grupą. Nowym adeptom nurkowania chętnie służymy pomocą i dobrą radą. Wiadomo . każdy z nas kiedyś zaczynał w podobny sposób. Dla nas nurkowanie to nie tylko forma spędzania wolnego czasu, to znacznie więcej.

Nasza kadra

Robert Błaszczyk

Termin Safari Red Sea 2017Instruktor nurkowania SSI DCSI nr 15658
Instruktor Trymixowy IANTD nr 8279
Instruktor trymixowy ITDA nr 5092
Instruktor CPR SSI
Instruktor Oxygen Provider IANTD
Instruktor Oxygen DAN nr 71131
Kierownik robót nurkowych nr 960
Nurek zawodowy II klasy nr 548
Starszy Sternik Motorowodny nr 003522
Miner morski
Były szef grupy nurków na okręcie ratowniczym
Nurkuje od 1984r

Nurkować chciałem "od zawsze" ? Może brzmi to banalnie ale tak właśnie było.
To co jest w głębi, co dla innych jest niedostępne przyciągało mnie jak magnes.
W latach osiemdziesiątych w zasadzie można to było robić przez dwie organizacje LOK i PTTK KDP. Moje pierwsze kroki stawiałem więc w LOK-u, potem była armia i Ośrodek Szkolenia Nurków i Płetwonurków w Gdyni, następne lata służby spędziłem w Świnoujściu jako miner morski a potem szef grupy nurków i d-ca grupy ratowniczej.
Moje ulubione okręty na których przyszło mi służyć to H-20 i R-13 "SEMKO" Ten okres wspominam jako jedną wielką przygodę. Służba na morzu, trudne akcje ratownicze, wydobywanie z dna w zasadzie wszystkiego od utopionych kotwic, niewypałów z okresu wojny do wraków okrętów i samolotów wojskowych.
Druga połowa lat 90-tych to praca we własnej firmie i marzenie otworzenia centrum nurkowego i "zarażania" pasją mojego życia innych. W końcu po kolejnej wyprawie do Chorwacji i nurkowaniu w Adriatyku klamka zapadła i podjąłem decyzję o powołaniu do życia MOBY DICKA. Od tej chwili dzielę ludzi na tych co nurkują i ...tych co będą nurkować :)

Marek Dankowski

Marek zaprasza na HańczęDive Lider No.51224
Instruktor Pilot, pracuje w PLL LOT S.A. na stanowisku pilota
Stopień nurkowy: DIVE CONTROL SPECIALIST (DIVECON)
Nurkuje: od 2007 roku.

Nie tak dawno odkryłem drugi żywioł, przeciwstawny do swojego zawodu - nurkowanie. Są to pasje które nawzajem się uzupełniają.
Pociągają mnie głębokie nurkowania. Moje ulubione miejsca? Wraki na Bałtyku i jezioro Hańcza.

Sławek Linowski

Sławek LinowskiPrzygodę z nurkowaniem zacząłem z ciekawości . Zafascynował mnie ten świat i stał się sposobem na życie. Każde nurkowanie to nauka ,nabieranie doświadczenia ,niesamowite wrażenia i wspaniała przygoda.Zanurzenie się w głębiach wód pozwala mi odpocząć ,oderwać się od rzeczywistości , odstresować i "naładować baterie"

INSTRUKTOR SSI OWD
nurkuję od 2001
ratownik WOPR
Starszy sternik motorowodny

Ola Błaszczyk

Ola

Stopień nurkowy AOWD i S&R

Na co dzień studiuję na Uniwersytecie Toruńskim na kierunku kognitywistyka. Z centrum nurkowym Moby Dick związana jestem w zasadzie od dziecka :)

Obecnie zajmuję się serwisem sprzętu nurkowego.

Nurkowanie jest dla mnie chwilą dla siebie, niesamowitą przygodą, która spotyka mnie przy każdym zanurzeniu. Otaczająca cisza i wszechobecny spokój jest tym momentem, gdy można odsrestować się i odreagować. Wspaniały podwodny świat pokazał mi mój tata i nauczył jak czerpać z tego radość.

Mariusz Paradowski

Centrum Nurkowe MOBY DICK

Al. Jachowicza 44 (z tyłu budynku), 09-402 Płock
tel.: (+24) 365 92 20

Dyżurujemy:
od poniedziałku do piątku
w godz: 13.00 - 17.00
UWAGA: w sezonie zimowym mamy czynne wyłącznie w niedzielę od 13:00 do 15:00 za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Robert Błaszczyk
tel. 500 207 547
robertbl@plocman.pl

fb     yt
Logo
Logo
Logo
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2017 MobyDick - Centurm Nurkowe | Realizacja: Hedea.pl