UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Hańcza we wrześniu_4

W ostatni weekend lipca zapraszamy na wspólne nury na Hańczy.

Termin 26.07 /piątek/ do 28.07/niedziela/

Chyba nie muszę namawiać na ten wyjazd nikogo. Super miejsce na nurki i wypoczynek. Również osoby nie nurkujące świetnie odnajdą się w tym magicznym miejscu.

Hańcza to naswze najgłębsze jezioro. Charakteryzuje się dobrą widocznością przez cały rok, ciekawą linią brzegową z malowniczymi iłowymi ściankami. Poza nurami jest sporo do zwiedzania na Suwalszczyźnie. Wspaniałe punkty widokowe, Stańczyki, niesamowite pejzaże. Malownicze trasy rowerowe. To miejsce do którego się wraca z przyjemnością.

W planie nury rekreacyjne, nurkowania kursowe OWD, nocne, ognisko i dobra zabawa. Nocleg i wyżywienie jak zwykle u Państwa Słowikowskich.

Proszę o wpisywanie się na listę u mnie w centrum.

Noclegi są w formie agroturystyki. Pokoje wyposażone są w łazienkę z prysznicem. W każdym budynku jest dostęp do aneksu kuchennego. Posiłki z lokalnej kuchni palce lizać. Niestety po trzech dniach wracamy o kilka kg więksi.

Rezerwacje noclegów i wyżywienia prosimy dokonywać osobiście u Tadzia i Ani Słowikowskich, pod nr tel: 501 627 911 lub 87 683 458 koniecznie powołując się na Moby Dicka.

Cennik: Nocleg/doba/osoba 46pln, śniadanie 17pln, obiad 25pln, kolacja 17pln. Płatne u Tadzia na miejscu. Gospodarze wymagają do noclegu minimum wykupienia dwóch posiłków.

 

Pozdro Robert

Centrum Nurkowe MOBY DICK

Al. Jachowicza 44 (z tyłu budynku), 09-402 Płock
tel.: (+24) 365 92 20

Dyżurujemy:
od poniedziałku do piątku
w godz: 13.00 - 15.00

Robert Błaszczyk
tel. 500 207 547
robertbl@plocman.pl

fb     yt
Logo
Logo
Logo
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2017 MobyDick - Centurm Nurkowe | Realizacja: Hedea.pl