UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Termin nowego kursu nurkowego dla początkujących

Najbliższy termin:

Sobota 23.02. 2019 o godz 10:00 w naszym Centrum Nurkowym Płock Jachowicza 44. Masz pytania? dzwoń: 500 207 547

 

Zapraszamy chętne osoby w sobotę 23 lutego 2019 o godz 10:00 do naszej siedziby al Jachowicza 44 Centrum Nurkowe Moby Dick. Spotkanie będzie miało charakter organizacyjny. Będziecie  się mogli dowiedzieć więcej o samym kursie.

Odpowiemy na Wasze pytania, Ustalimy daty i godz spotkań teoretycznych i basenowych. Oczywiście dla chętnych istnieje możliwość ukończenia kursu np w Egipcie.

Gorąco namawiamy do wzięcia udziału w Nowej Przygodzie.

Ucz się od najlepszych.

Kurs OWD przeznaczony jest dla osób początkujących, które chcących rozpocząć podwodną przygodę. Szkolenie pozwoli zapoznać się ze sprzętem nurkowym i jego obsługą a także poznać najważniejsze zasady i procedury związane z nurkowaniem. Ukończenie kursu gwarantuje otrzymanie uznawanego na całym świecie certyfikatu Open Water Diver SSI który uprawnia do nurkowania z partnerem na głębokości 18m. Kadra kursu ma na swoim kącie tysiące godzin spędzonych pod wodą. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w krótkim czasie przekaże Ci całą niezbędną wiedzę i umiejętności niezbędne do stania się nurkiem.

Aby rozpocząć szkolenie nie potrzeba szczególnych umiejętności. Wystarczą chęci, uśmiech na twarzy i pozytywne nastawienie.  Kurs jest nie tylko nauką nurkowania, ale także życiową przygodą umożliwiającą poznanie fantastycznych ludzi i zdobycie przyjaźni na całe życie!

Termin nowego kursu nurkowego dla początkującychTermin nowego kursu nurkowego dla początkującychTermin nowego kursu nurkowego dla początkującychNury na Marsa_10Nury na Marsa_1Nury na Marsa_3Nury na Marsa_2Nury na Marsa_6Nury na Marsa_9Nury na Marsa_7Red Sea_1Red Sea_4Red Sea_1Malediwy - Podwodny Raj_1Malediwy - Podwodny Raj_1

Centrum Nurkowe MOBY DICK

Al. Jachowicza 44 (z tyłu budynku), 09-402 Płock
tel.: (+24) 365 92 20

Dyżurujemy:
od poniedziałku do piątku
w godz: 13.00 - 17.00
UWAGA: w sezonie zimowym mamy czynne wyłącznie w niedzielę od 13:00 do 15:00 za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Robert Błaszczyk
tel. 500 207 547
robertbl@plocman.pl

fb     yt
Logo
Logo
Logo
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2017 MobyDick - Centurm Nurkowe | Realizacja: Hedea.pl