UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

safari 2019

Safari to chyba najlepsza forma uprawiania nurkowania. Ponad 20 nurkowań w ciągu tygodnia, Każde w innej lokalizacji. Nurkujemy w zasadzie w miejscach, gdzie „zwykłe” łodzie, które wypływają z portu na kilka godzin nie są w stanie tam dopłynąć. Dzięki temu poznajemy podwodny świat z dala od tłumu turystów z kurortów. Komfortowa łódź w pełni przystosowana do tego typu zadań. Wspaniała obsługa, profesjonalni przewodnicy nurkowi i bardzo smaczne regionalne jedzenie zapewniają maximum dobrego wypoczynku.

Filipiny

Tym razem na celowniku rekiny wielorybie!!!

Mariusz

Miło nam oznajmić iż do naszej kadry dołączył kolejny divemaster. Gratulacje dla Mariusza. Zyczymy mu dalszych sukcesów w jego nurkowej karierze.

Ekipa Moby Dicka

Malediwy - Podwodny Raj_10

Zapraszamy na krótką impresję filmową z naszej wyprawy na Malediwy

zoo

Pragniemy poinformować Was, że jesteśmy oficjalnym opiekunem rekinów w Płockim Zoo

Wywiad Radiowy w KRDP FM 104,3

Wszystkich, którzy chcieli by posłuchać o najbliższym kursie nurkowania i nie tylko, zapraszamy do wysłuchania wywiadu radiowego ze mną w środę 14.02.2018 KRDP FM 104,3 o 13:10 i powtórka o 22:30. Oczywiście można też odsłuchać wywiadu w dowolnym czasie na sronie internetowej KRDP FM

Pozdrawiam Robert

Termin nowego kursu nurkowego dla początkujących

Najbliższy termin:

Sobota 23.02. 2019 o godz 10:00 w naszym Centrum Nurkowym Płock Jachowicza 44. Masz pytania? dzwoń: 500 207 547

 

Zapraszam do zapoznania się z dziełem Agatki. Zapewniam że nie będziecie żałowali. Dzieło powstało podczas naszej czerwcowej wyprawy do Safagi i bardzo trafnie z humorem tę wyprawę opisuje.

Film z nurkowan na Yukatanie - MeksykDzięki ogromnej życzliwości Pawła mamy przyjemność zaprezentować Wam jego ostatnie filmowe dzieło z naszych z nurkowań na Yukatanie w cenotach. Podziękowania za jego ogromne zaangażowanie w życie naszego Centrum Nurkowego MOBY DICK i całej ekipie za dzielne aktorstwo na planie.

Nasz udział w programie TV Miło nam poinformować iż mieliśmy możliwość wzięcia udziału w kolejnym odcinku Poszukiwaczy Historii. Tym razem poszukiwania odbywały się na dnie Przekopu Wisły w Mikoszewie. Znaleziska to cztery mausery, dwa bagnety, jeden panzerfaust i mnóstwo amunicji artyleryjskiej różnego kalibru.

Film z naszego ostatniego SafariPaweł jesteś WIELKI, serdeczne dzięki! Film znajdziecie pod linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=L_i7RNR2yaI

Nowy film z J. OrłowskiegoI znowu dzięki naszemu koledze Pawłowi mamy nowy film na YT z kursu OWD. Zapraszamy da seans: https://www.youtube.com/watch?v=PNLkgIrYzLs

Centrum Nurkowe MOBY DICK

Al. Jachowicza 44 (z tyłu budynku), 09-402 Płock
tel.: (+24) 365 92 20

Dyżurujemy:
od poniedziałku do piątku
w godz: 13.00 - 17.00
UWAGA: w sezonie zimowym mamy czynne wyłącznie w niedzielę od 13:00 do 15:00 za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Robert Błaszczyk
tel. 500 207 547
robertbl@plocman.pl

fb     yt
Logo
Logo
Logo
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2017 MobyDick - Centurm Nurkowe | Realizacja: Hedea.pl